w

Mężczyzna chce, by jego żona wychowywała córkę jego zmarłej kochanki. Kobieta nie wie, co zrobić.

Często spotykamy historie, w których ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z relacjami. Wspominają o swoich lękach, nadziejach, ale także o tym, jak bardzo są szczęśliwi. W tej historii było podobnie.

Opowiada ona o pewnej kobiecie, która nie do końca wiedziała, co ma zrobić ze swoim małżeństwem. Polka poznała swojego męża na studiach i od razu się w nim zakochała. Para miała te same pasje, dzięki czemu szybko zamieszkali razem i pobrali się. Niestety, przez pracę za granicą, mężczyzna zaczął zdradzać swoją partnerkę, co wyszło na jaw kilka lat po ślubie, kiedy na świat przyszła córka jego kochanki, której był ojcem.

kochanka

Kobieta postanowiła jednak dać mu drugą szansę, jednak mężczyzna miał być z nią już zawsze szczery i nigdy jej nie zdradzić. Po wielu latach, historia z kochanką ponownie wróciła, bowiem kobieta zmarła i nie było nikogo, kto mógłby zająć się jej córką. W testamencie, matka dziewczynki napisała prośbę, by ojciec dziecka zajął się nim. Gdy mężczyzna opowiedział o wszystkim swojej żonie, ta zamarła.

kochanka2

Nie wiedziała co ma zrobić, bowiem jak sama mówi, nie umiałaby wychowywać dziecka, które jest wynikiem zdrady jej męża. Kobieta postanowiła również wyprowadzić się na kilka dni do swoich rodziców, by poważnie się nad wszystkim zastanowić. Uważa bowiem, że to najtrudniejsza decyzja w jej życiu.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik