w

Przy windzie powieszono wiadomość do jednej z lokatorek. Sąsiedzi mieli do niej pewne zarzuty…

Mieszkanie w bloku niesie za sobą wiele korzyści ale także wiele wad. Przyjaźni sąsiedzi mogą nam bowiem pomóc w wielu sytuacjach, jednak nigdy nie będziemy mieli dobrego kontaktu ze wszystkimi z nich. Może zdarzyć się również, że w sąsiednim mieszkaniu zamieszka nasz największy wróg, przez co sytuacja bardzo się skomplikuje.

Dobrze wie o tym ta kobieta, która twierdzi, że nie może zaznać spokoju nawet we własnym mieszkaniu. Kilka dni temu została ona publicznie upokorzona przez innych lokatorów. Jej sąsiedzi wywiesili na klatce upomnienie, które skierowano było bezpośrednio do niej. W wiadomości tej, skrytykowano nie obyczajowe zachowanie kobiety, która mieszka na parterze.

wiadomosc1

Zazwyczaj, w ciągu dnia nie zasłania ona okien w swoim mieszkaniu, co wyjątkowo nie spodobało się jej sąsiadom. Ci zwrócili uwagę na to, że kobieta często chodzi ubrana wyłącznie w bieliznę, co widząc dzieci. Adresatka wiadomości nie poczuwa się jednak do winy, ponieważ uważa, że w swoim mieszkaniu może ubierać się jak chce.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik