w

Młoda para brutalnie zaatakowana w wynajętym domku. Ciężarna kobieta nie żyje.

To powinna być podróż życia. Niestety okazało się, że był to najgorszy koszmar. Z nieznanych powodów zostali napadnięci w wynajętym domku w środku nocy.

Matthew i Karen Turner podróżowali do Republiki Południowej Afryki ze swoim 2-letnim synem i przyjaciółmi. To powinien być przyjemny czas na świętowanie 31. urodzin. Para nie mogła się też doczekać narodzin kolejnego dziecka. Niestety wszystko zostało zrujnowane przez brutalny rabunek.

 

para1

 

Tej nocy, tuż po urodzinach Karen, w domku wynajmowanym przez rodzinę, dwóch zamaskowanych napastników włamało się i zaatakowało śpiącą parę. Krzyki obudziły jej dziecko, które dokładnie widziało, jak napastnicy torturowali jego rodziców. Ciężarna Karen zmarła na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Jej mąż również został ranny. Był hospitalizowany w ciężkim stanie. Jego życiu nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Napastnicy uratowali tylko 2-letnie dziecko.

 

para22

 

Po napadzie mężczyźni uciekli z miejsca zbrodni. Wezwano pomoc od znajomego pary, który był z nimi na wakacjach. Przyczyna napadu nie jest znana, ale wiadomo, że z kabiny nic nie zostało skradzione. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Jeden z napastników został nawet aresztowany, ale oficerowie nadal szukają drugiego.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik