w

Mówi, że była w roku 6000. Jako dowód, pokazała roślinę, którą zabrała z przyszłości.

Wiele osób z pewnością zastanawiało się, jak będzie wyglądała przyszłość naszego świata. Pewna kobieta twierdzi, że wie jak będzie wyglądało życie na naszej planecie w 6000 roku. Pochodząca z Finlandii Chloe, twierdzi, że dawniej pracowała w Narodowym Laboratorium Finlandzkim, gdzie miała do czynienia z tajną dokumentacją.

Kobieta zdradziła, że placówka w której pracowała podzielona była na część z mniej ograniczonym dostępem oraz część podziemną, gdzie mogli wejść jedynie nieliczni. Tam stworzono rakietę, mogącą zniszczyć niebezpieczną asteroidę, która może zagrażać naszej planecie oraz maszynę do podróży w czasie.

przyszlosc

Chloe twierdzi także, że sama miała możliwość odbycia podróży do roku 6000. Jak sama podkreśla, świat stanie się wtedy zupełnie innym miejscem podłoże będzie porośnięte roślinami, a ludzie będą poruszali się wyłącznie w powietrzu. Jako dowód na poparcie swoich słów, Chloe pokazała roślinę, którą udało jej się zerwać. Kobieta wyznała także, że w przyszłości nie będzie potrzebna policja, ponieważ każdy będzie posiadał chip, który będzie zdradzać, że ktoś popełnił przestępstwo. Nie wiadomo, czy jej historia jest prawdziwa, jednak to co opowiedziała brzmi bardzo przekonująco.

 

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik