w

Tydzień po urodzeniu dostrzegła na zdjęciu coś, co lekarz przeoczył. To niesamowite!

Dzieci są największym powodem do radości rodziców. Od momentu ich urodzin, życie zmienia się diametralnie, a moment porodu jest najbardziej magiczną rzeczą, jaką można sobie wyobrazić.

Uśmiech dziecka może sprawić, że poczujemy się dobrze do końca dnia i wiedzą o tym doskonale wszystkie matki. Sarah Kelleher Steppling, odkryła coś niesamowitego, gdy jej synek spał. Z pewnością nie sądziła, że ​​cały Internet będzie zainteresowany jej odkryciem. Podczas jednego z badań USG, kobieta zobaczyła swoje dziecko w nietypowej pozycji, na której wyglądało, jakby urosły mu rogi.

 

Po czasie jednak wyszło na jaw, że było to coś zupełnie innego. Przekonała się o tym kilka miesięcy po porodzie. Jej syn cały czas spał bowiem w identycznej pozycji, jak ta, w której znajdował się podczas badania USG. Sarah podzieliła się w Internecie zdjęciami swojego młodego syna, który śpi w tej pozycji i wygląda, jakby miał rogi. Młoda matka wyznała również, że ​​od urodzenia dziecka jej życie zmieniło się o 180 stopni. Chłopiec cierpiał bowiem na wiele chorób, przez które spędził wiele dni w szpitalu, jednak jego organizm doskonale sobie z nimi poradził. Kobieta jest teraz szczęśliwą mamą, która po prostu nie może uwierzyć, że jej syn śpi dokładnie tak, jak spał w łonie.

 

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik