w

Na komunii córki pokłóciła się z teściową. „W kopertę włożyła tylko 50zł, a do tego ubrała się jak dzi**a”.

Pewna kobieta podzieliła się w Internecie historią z komunii swojej córki. 31-latkę zszokowało to, jak zachowała się jej teściowa.

Matka dziewczynki tuż przed uroczystością poinformowała rodzinę o tym, jak dziecko będzie ubrane. Marzył się jej welon, dlatego kobieta postanowiła spełnić jej prośbę. Pomysł ten oczywiście nie spodobał się teściowej, która na wszystkie propozycje synowej zawsze reagowała źle.

komunia2

Kiedy nadszedł czas uroczystości wszystko przebiegało idealnie, do czasu aż rodzice wraz z córką zaczęli otwierać prezenty. W pewnym momencie dziewczynka otworzyła kopertę od swoich dziadków, w której znalazła zaledwie 50 zł. Widząc prezent od teściowej, matka dziewczynki zaniemówiła. Chwilę później udała się na salę, gdzie poprosiła swojego męża i jego matkę na rozmowę.

komunia1

Rozmowa ta niestety przerodziła się w kłótnię po tym, jak 31-latka zaczęła oceniać strój teściowej, który jej zdaniem był niestosowny. Zdanie to przelało czarę goryczy, dlatego babcia dziewczynki postanowiła opuścić przyjęcie. 31-latka natomiast wróciła do córki i udawała, że nic się nie stało. Uważała bowiem, że jej teściowa powinna ochłonąć. Czytając tę historię ciężko stwierdzić, kto miał w tym sporze rację.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik