w

Na śpiącą 9-miesięczną córeczkę wylała butelkę wody. Swoją radość z tego, że dziecko się dusi nagrała telefonem…

Władze Karoliny Północnej oskarżyły młodą matkę o znęcanie się nad swoją córką tuż po tym, jak udostępniła w sieci przerażające nagranie. 33-letnia Caitlin Hardy postanowiła zrobić coś przerażającego. Kiedy jej 9-miesięczna córeczka spała, kobieta postanowiła wylać na jej główkę butelkę wody, w tym samym czasie wszystko nagrywając.

Filmik stworzony przez 33-latkę trwa zaledwie kilka sekund, lecz jest szokujący. Widzimy na nim jak kobieta wylewa na policzek córeczki wodę, w wyniku czego ta budzi się i zaczyna płakać. Caitlin zaczyna się wtedy śmiać, po czym ponownie wylewa wodę, tym razem bezpośrednio na twarz dziewczynki, w efekcie czego dziecko zaczyna kasłać.

 

woda1

 

33-latka była tak dumna z tego co zrobiła, że postanowiła udostępnić nagranie w Internecie. Internauci oglądający filmik szybko jednak zareagowali i powiadomili o wszystkim policję. Kobieta niedługo potem została oskarżona o znęcanie się nad córeczką i trafiła do aresztu. Obecnie trwa śledztwo mające ustalić, czy inne dzieci 33-latki również były maltretowane.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik