w

Niełatwo będzie Ci utrzymać z nimi kontakt wzrokowy! Wytrzymasz? [Galeria]

Kłopoty z utrzymaniem kontaktu wzrokowego bywają odbierane są przez specjalistów jako przejawy braku pewności siebie. Trudno jednak mówić o jakimkolwiek braku pewności siebie, kiedy jesteśmy w tak niecodziennej sytuacji mając przed sobą obiekt westchnień niejednego faceta, od którego bardzo ciężko oderwać wzrok choćby na chwilę!

Są na Ziemi kobiety, które natura obdarzyła dużo hojniej, niż inne. Często zauważając je na ulicach mężczyźni mają kłopot, by utrzymać z nimi kontakt wzrokowy, a nie skierować wzroku na ich… walory! Dziś mamy dla was wyzwanie! Przed wami galeria pań, które są bez wątpienia dużo lepiej obdarzone przez matkę naturę, aniżeli pozostałe. Dacie radę utrzymać kontakt wzrokowy i nie zerknąć na ich biust? Czas się sprawdzić!

Tylko wspomnijmy, że najciekawsze na końcu, więc warto oglądać galerię do końca!

Klasyczne płytki, dobre światło z przodu, aparat wycelowany przed siebie – wszystko wygląda na fotkę w łazienkowym lustrze! Mało kto jednak dostrzega takie szczegóły jak tatuaż na nadgarstku, malutki naszyjnik czy przeurocze warkoczyki! Niecodzienne etui na telefon też może zwrócić uwagę… ale nie aż tak jak niezwykle obcisła bluzka!

Kliknij Następna strona, przy przejść do kolejnego zdjęcia

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik