w

Osoby spod tych znaków zodiaku są bardziej skłonne do popełniania przestępstw. Sprawdź, czy to prawda!

Niektórzy z nas wierzą w to, że gwiazdy oraz wszechświat wpływają w pewnym stopniu na naszą osobowość. Osoby te powinny także wiedzieć, że niektóre znaki zodiaku mają znacznie większą szansę na znalezienie się w więzieniu.

Kilka lat temu FBI opublikowało statystyki dotyczące znaków astrologicznych najbardziej niebezpiecznych przestępców świata. Eksperci przeanalizowali tendencje do pewnych zachowań każdego znaku zodiaku, tym samym tworząc listę najbardziej niebezpiecznych znaków. Dzięki tym statystykom, możemy dowiedzieć się, które znaki są najmniej i najbardziej niebezpieczne.

 

przestepstwa

 

1. Bliźnięta
Jest to najgorszy znak zodiaku, ze względu na jego niespójność, jednak według statystyk to właśnie on popełnia najmniej przestępstw.

2. Wodnik
Wodnik ma bardzo dobre serce, a ludzie spod jego znaku również są najmniej niebezpieczni. Dzięki umiejętności manipulowania potrafi jednak zatrzeć za sobą wszelkie ślady. Być może, dlatego nie króluje w policyjnych statystykach.

3. Lew
Mimo iż ten znak jest pełen energii, jest także bardzo leniwy. Według statystyk FBI, przestępcy urodzeni pod tym znakiem, morderstwa popełniali wyłącznie w celu zwrócenia na siebie uwagi.

4. Waga
Jest to jeden z najbardziej cierpliwych znaków, jednak mimo to, jego cierpliwość także ma pewne granice. Osoby spod tego znaku mogą popełniać przestępstwa, gdy ktoś wykorzystuje ich dobre intencje.

5. Panna
Panny zazwyczaj są spokojne i dbają o porządek. Gdy angażują się w coś nielegalnego, planują dokładnie każdy krok, dzięki czemu nigdy nie zostawiają żadnych śladów podczas włamań i kradzieży.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik