w

Otwarcie chwalą się życiem w trójkę i wspólnym wychowywaniu dzieci. Ludzie nazywają ich „nienormalną rodziną”.

Oto rodzina żyjąca w typowej Poliamorii. Adam Lyons, to mężczyzna, który mieszka z dwiema dziewczynami, Brooke Shedd oraz Jane Shalakhovą.

Co więcej, mają ze sobą dwójkę dzieci, a obecnie oczekują trzeciego. Poliamoria, w której żyje Adam, polega na zaangażowaniu się w związku z dwoma lub większą ilością osób. Idealnym przykładem może być sytuacja, w której trzy osoby pozostają ze sobą na stałe, tak jak w przypadku Adama oraz jego partnerek.

rodzina

Jak sami twierdzą, posiadanie dodatkowego rodzica znacznie ułatwia niektóre sprawy. Starszy z synów Adama, swoja drugą mamę nazywa po imieniu, podczas gdy jego młodszy brat nazywa ją mamą. Jane twierdzi, że nigdy nie była pewna, czy chce zajść w ciąże. Relacja ta pozwoliła jej jednak zobaczyć, jak radzi sobie w roli matki. Cała rodzina mieszka na dużej posesji znajdującej się w Austin w stanie Teksas.

rodzina1

Wiele osób mieszkających w tym samym mieście, reaguje agresywnie gdy dowiaduje się o ich związku. Adam oraz jego partnerki nie przejmują się tym jednak i twierdzą, że powinni być wzorem dla innych, ponieważ ich zdaniem, społeczeństwo w przyszłości dojdzie do tego, by tego typu związki uznać za normalne.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik