w

Polscy celebryci w latach młodości. Zobacz jak wtedy wyglądali! [Galeria]

Ludzie mają to do siebie, ze im są starsi, tym znacznie chętniej wracają wspomnieniami do swoich czasów młodości. Zawsze przyjemnie jest bowiem powspominać minione lata i wracać do chwil, które choć tak bardzo kochamy, już dawno przeminęły.

Podobnie jest także z celebrytami. Dziś, w dobie bijących rekordy popularności portali społecznościowych popularną modą wśród nich stało się udostępnianie z powodu różnych okazji swoich fotografii z młodości, lub nawet z dzieciństwa. Ta świetna moda pozwala nam zobaczyć, jak żyli i wyglądali celebryci na początku swojej ścieżki karier, lub nawet zanim się jeszcze ona zaczęła! W związku z tym przygotowaliśmy dla was obszerną galerię archiwalnych fotografii najbardziej znanych polskich gwiazd, abyście i Wy mogli je zobaczyć. Nie zapomnijcie tylko potem przyznać się w komentarzu, czy udało się Wam ich rozpoznać!

Pss… Warto oglądać do końca, bo mamy tam dla Was prawdziwą bombę!

Dorota Rabczewska – znana wszystkim pod pseudonimem Doda, wokalistka urodzona w 1984 roku. Choć często jej działalność jest komentowana w mediach, głównie za sprawą kontrowersyjnego wizerunku, artystce udało się zbudować ogromne zasięgi na social mediach, gdzie pokazuje swoje życie od kuchni, w tym także swoją fotografię z dzieciństwa.

Kliknij Następna strona, przy przejść do kolejnego zdjęcia

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik