w

Twój los jest zapisany w krwi! Poznaj swoją przyszłość zapisaną w japońskim horoskopie!

Na całym świecie wyróżnia się wiele różnych rodzajów horoskopów, które układane są na podstawie wielu najróżniejszych faktów dotyczących naszego życia. Jedne z nich przewidują naszą karmę, inne przewidują to, co wydarzy się w najbliższych dniach, a jeszcze inne starają się określić nasze cechy osobowości, które jak się okazuje wcale nie są dziełem przypadku.

Jednym z takich nietypowych horoskopów jest japoński horoskop krwi, który w tamtejszych stronach jest ważniejszy od znanego nam horoskopu zodiakalnego. Okazuje się jednak, ze nie jest to tak stary horoskop, jak mogłoby się wydawać – został on zidentyfikowany zaledwie na początku XX wieku, kiedy to naukowcy zidentyfikowali zależności pomiędzy naszym zachowaniem, i tym co się wokół nas dzieje a naszymi grupami krwi. Na podstawie obserwacji utworzono swego rodzaju katalog, do którego odczytania potrzeba jest wiedza, jaką grupę krwi posiadamy.

 

 

Mając już informację, jaką grupę posiadamy, jesteśmy w stanie odczytać ze stworzonego ponad 100 lat temu katalogu grupę cech charakterystycznych dla naszej grupy. Opisy poszczególnych grup znajdziesz na kolejnych stronach tego wpisu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik