w

Rodzaj garderoby, którą nosisz najczęściej mówi o Tobie więcej niż Ci się wydaje!

Bez wątpienia każda kobieta lubi nosić ubrania, które podkreślają jej sylwetkę i wszelkie atuty oraz działają na facetów jak magnes, ale jednocześnie są wygodne i dają im swobodę ruchu. Dotyczy to zarówno okrycia wierzchniego, jak i elementów ubioru znajdujących się nieco bliżej ciała. Za pomocą tych części garderoby kobieta może także przekazać o sobie wiele subtelnych komunikatów.

O komunikatach tych mężczyźni wiedzą raczej nie wiele, przez co dość często je ignorują. Warto jednak poznać ich podstawowe znaczenie, gdyż rodzaj wykorzystywanej przez kobietę garderoby może zdradzić – umyślnie, bądź też nie do końca – bardzo wiele na temat jej osobowości i podejścia do otaczającego ją świata. I mimo tego, że temat dotyczy raczej głębszych warstw odzieży, to jak się okazuje mają one nie mniejsze znaczenie niż te ubrania, które widzi każdy człowiek na ulicy, dlatego koniecznie sprawdź ich ukryte, podświadome znaczenie.

 

 

Jeśli więc zainteresował Cię ten temat i chcesz poznać co twoja garderoba może o tobie powiedzieć, wystarczy że z powyższego obrazka wybierzesz te rodzaje, które najchętniej zakładasz, a na kolejnych stronach artykułu znajdziesz znaczenie każdego z nich.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów poszczególnych typów…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik