w

Rok urodzenia określa Twój żywioł, który wpływa na całe Twoje życie. Dobrze to wiedzieć!

Bardzo dużo osób stara się poznać prawdę o samym sobie i dowiedzieć się chociaż trochę o swojej przyszłości korzystając z różnych sposobów. Jedni wykorzystują do tego swoją wiarę, inni posługują się horoskopami, a jeszcze inni starają się korzystać z różnych filozofii. Są też i tacy, dla których największe znaczenie ma data urodzenia, która decyduje o żywiole, jaki jest w nas ukryty.

Żywioły, które określane są przez naszą datę urodzenia wykorzystywane są do przewidywania przyszłości, jak i określenia cech charakteru niemal na całym świecie. Najczęściej jednak wyróżnia się pięć podstawowych żywiołów władających nad naszym życiem: metal, wodę, drewno ogień i ziemię. Żywioły te zależne są od konkretnych lat, w których się urodziliśmy, a każdy z nich ma obdarzać ludzi innymi cechami charakteru oraz sposobem postępowania w życiu. To, jaki żywioł jest nam pisany odczytać możecie z poniższej tabeli:

 

 

Wystarczy, ze odnajdziecie w niej rok, w którym przyszliście na świat, a następnie odczytacie znajdujący się obok żywioł, który jest do waszego roku urodzenia przypisany. Charakterystyki każdego z nich znajdziecie z kolei na następnej stronie tego wpisu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisu żywiołów…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik