w

Siniaki 7-latki zaczęły wyglądać coraz gorzej. Kiedy matka zorientowała się, co się stało, było już za późno.

Historia Aimee i jej męża Craiga była idealna, a ich miesiąc miodowy dopiero się zaczynał. Jednak jej piękne życie szybko zamieniło się w koszmar. Wszystko zaczęło się, gdy na ciele Brogan, córki Aimee pojawiły się czarne i siniaki.

Kiedy Aimee i Craig pobrali się, siedmioletnia córka kobiety była oczywistym wyborem dla druhny. Ale zaledwie 14 dni po tym, jak stała obok rodziców przy ołtarzu, dziewczynka musiała walczyć o swoje życie. Na początku wszyscy myśleli, że siniaki są przypadkowe. Lekarze w miejscowym szpitalu również bagatelizowali problem.

nogi3

Jednak kiedy ślady rozprzestrzeniły się na całym ciele dziecka, jej matka wiedziała, że ​​to coś poważniejszego. Kiedy kobieta zabrała ją do szpitala, lekarze szybko zorientowali się, co się dzieje. Brogan zaczęła rozwijać objawy zapalenia opon mózgowych i musiała zostać przewieziona do innego szpitala. Choroba może zagrażać życiu, a ponieważ leczenie lekiem Brogan rozpoczęło się późno, lekarze mieli trudności. Aby uratować życie dziewczyny, musieli amputować jej lewą stopę.

nogi2

Chociaż Brogan była wyczerpana i obolała, była gotowa na to, co ją czekało. Na szczęście otrzymała ogromne wsparcie rodziny i bliskich. Niestety po pewnym czasie okazało się, że trzeba amputować drugą nogę. Dziewczyna była zdruzgotana, kiedy się o tym dowiedziała. Teraz jednak chce się z tym pogodzić i rozpocząć rehabilitację.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik