w

Sprawdź jak wiele może o Tobie powiedzieć twój kolor oczu. To prawdziwe zwierciadło duszy!

Często w sytuacji, w której chcemy wiedzieć, z kim mamy do czynienia, patrzymy się drugiej osobie głęboko w oczy. Wydaje nam się, że wówczas jesteśmy w stanie dokładnie prześwietlić charakter tej osoby i odczytać, co jej leży na sercu. Okazuje się, że nie jest to tylko złudne wrażenie, a powiedzenie, że oczy są zwierciadłami duszy jest w tym przypadku jak najbardziej trafne.

Człowiek jest w stanie nauczyć się kontrolować swoje ciało: nakładać sztuczny uśmiech czy opanować to, w jaki sposób się zachowujemy. Bardzo ciężko jednak walczyć z tym, nad czym nie mamy kontroli. Jedną z takich rzeczy, zupełnie niezależnych od nas, na którą nie mamy wpływu jest nasz kolor oczu. To właśnie w oczach można dostrzec wiele cech danego człowieka, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Wystarczy tylko ustalić, jakiego dokładnie koloru są oczy danej osoby. Wyróżnia się bowiem pięć podstawowych kolorów oczu, które możecie zobaczyć na poniższej grafice.

 

 

Może wydawać się to zupełnie dziwne, jednak badania potwierdziły fakt, że kolor oczu ma dużo wspólnego z osobowością danego człowieka. Przeprowadzone kilka lat temu badanie mające na celu sprawdzenie korelacji pomiędzy kolorem oczu a cechami charakteru dało niesamowite wyniki, których interpretację znajdziesz na kolejnych stronach tego artykułu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisu kolorów…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik