w

Te znaki zodiaku uznaje się na najbardziej inteligentne! Mają po prostu ponadprzeciętne IQ!

Wiele osób głęboko wierzy, że sam człowiek, jak i jego charakter oraz osobowość nie są dziełem przypadku, a wszystko to jest w jakiś sposób ustalone czy też zapisane. Wówczas do odczytania tego typu cech wykorzystują oni różnego rodzaju numerologię, wróżby, czy też zwykłe horoskopy. Okazuje się bowiem że ta ostatnia z metod określa jedną bardzo ważną dla nas cechę.

Opracowany przez specjalistów z dzieciny astrologii horoskop wskazuje bowiem listę znaków zodiaku, które charakteryzują się zdecydowanie wyższym ilorazem inteligencji, aniżeli pozostałe znaki. Jak wskazują jego autorzy, niektórzy już od urodzenia wykazują się ponadprzeciętną mądrością, co jak się okazało ma silną korelację z tym, jaki znak zodiaku jest dla danej osoby przypisany w tradycyjnym horoskopie astrologicznym. Trzeba też dodać, że praca owych astrologów została także oparta na licznych obserwacjach oraz statystykach, co tylko podnosi jej wiarygodność.

 

 

Jednak ile prawdy ma ona wspólnego z tym, jakim ilorazem inteligencji dysponujemy? Cóż, ciężko to określi bez jednoznacznych testów, jednak bez wątpienia można zakładać, że lista tych znaków ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. A o jakie znaki chodzi? Tego dowiesz się w dalszej części artykułu!

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów znaków…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik