w

Udostępniła w Internecie zdjęcie ze swoim synkiem. Pewien szczegół sprawił, że totalnie się skompromitowała.

Od pewnego czasu w mediach społecznościowych możemy natrafić na coraz większą ilość nowych osobowości. Co więcej, duża ilość z nich skupia się na modzie czy zdrowym stylu życia.

Często bywa jednak, że gdy rodzą się ich dzieci, prezentowane treści całkowicie się zmieniają, a kluczem do kariery stają się zdjęcia z maluchem. Tak też było w przypadku Emilee Hembrow. 27-latka od lat jest aktywna w sieci, jednak gdy bliżej przyjrzymy się jej profilowi na dość popularnym portalu społecznościowym, możemy zauważyć pewne diametralne zmiany.

synek1

Były nimi natomiast narodziny córki oraz syna. Od tamtych dni, maluchy stały się głównymi bohaterami zdjęć kobiety. Na szczególną uwagę zasługuje jednak pewne zdjęcie, które przez jednych zostało określone zagadką logiczną, natomiast inni uznali je za prawdziwą kompromitację kobiety.

synek21

Wszystko przez to, że zegar w domu 27-latki został powieszony odwrotnie niż powinien. Emilee próbowała wytłumaczyć się z zaistniałej sytuacji, jednak nie wiadomo, czy jej odpowiedź przekonała kogokolwiek.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik