w

Wędkarz był w szoku, gdy zobaczył, co wyłowił. Jego znalezisko odkrywa tajemnicę z przeszłości.

Mówi się, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Wielu nie jest do tego przekonanych, ale wyjaśnieniem niektórych sytuacji może być tylko przeznaczenie.

Kilka miesięcy temu, Ben Meyers oraz jego 11-letni bratanek wędkowali na jeziorze Hartwell. Woda była czysta i na początku nic nie chciało brać. Wtedy, chłopiec poczuł, że coś ciągnie za żyłkę, dlatego zaczął wyciągać zdobycz.

 

torba

 

Jednak, gdy bratanek wydobył to na brzeg, jego wujek zaniemówił. Po chwili powiedział mu, że nie złowił ryby a prawdziwy skarb. Kiedy mężczyzna otworzył torbę, znalazł wewnątrz zdjęcia dzieci, kosmetyki i nieważne karty kredytowe, na których rozpoznał nazwisko April Bolt, która była jego przyjaciółką.

 

toorba2

 

W 1992 roku popłynęła łódką na jezioro Hartwell i schowała swoją torbę na pokładzie, gdy sama jadła kolację z mężem i jego rodzicami. Kiedy wrócili na łódkę po kolacji, torba zniknęła. Po 25 latach odzyskała swoja torebkę. Ben oddał jej znalezisko i zagadka została rozwiązana. Wszystko dzięki temu niezwykłemu zbiegowi okoliczności.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik