w

10 chorób, które można wyleczyć dzięki regularnemu stosunkowi. Niektóre mogą zaskakiwać!

Za każdym razem, kiedy ludzie składają sobie życzenia, powtarzane jak mantra jest to, że zdrowie jest najważniejsze. Jest w tym wiele prawdy, bowiem zdrowie jest bez wątpienia jedną z najcenniejszych rzeczy w życiu. Gdyby nie ono, nie bylibyśmy w stanie w pełni korzystać z dobroci naszego życia, w tym także nie moglibyśmy korzystać z dobroci, jakie daje nam łóżko.

Okazuje się, że działa to także w drugą stronę – regularny stosunek pomaga utrzymać organizm w dobrej kondycji i wspiera nasze zdrowie. Jak dowodzą badania, regularność w sypialni jest w stanie przeciwdziałać wielu przypadłościom zdrowotnym, odmładza, a przede wszystkim zacieśnia więzi pomiędzy oboma partnerami, przez co nie tylko ciało pozostaje w dobrej kondycji, ale także psychika ma się wyśmienicie. Zbliżenia między partnerami to jednak nie tylko profilaktyka. Może to być także świetne lekarstwo na już istniejące schorzenia. Na jakie dokładnie? O tym dowiecie się w dalszej części tego artykułu!

 

 

Przeziębienie – regularna aktywność łóżkowa w naturalny sposób wzmacnia odporność organizmu, powodując zwiększenie się poziomu przeciwciał odpowiadających za walkę z przeziębieniem i grypą. A różnica nie jest mała. W trakcie badań okazało się, że różnica w poziomie owych przeciwciał pomiędzy osobami aktywnymi, a biernymi łóżkowo to blisko 30%!

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik