w

Twoje nazwisko przesądza o losie, jak Cię spotyka! Sprawdź, jak jest w Twoim przypadku!

Jak doskonale wiadomo, na całym świecie do dziś istnieje wiele różnych sztuk związanych z odkrywaniem naszej ukrytej osobowości czy odczytywaniem tego, co nas ma spotkać w przyszłości. Wiele osób jednak wierzy, że cały świat powstał za pomocą cyfr i dlatego najlepiej zaufać właśnie nim. Takie wierzenia dają podstawę do czegoś, co nazywa się numerologią.

Numerologia to nic innego jak wiedza, która swoje podstawy czerpie z otaczających nas liczb. W momencie, kiedy chcemy odkryć ukryte w nas cechy osobowości, czy też poznać przyszłość, korzysta ona z cyfr zawartych w naszej dacie urodzenia. Bardzo ważnymi elementami numerologii są także nasze imię i nazwisko, w których każda z liter ma określoną wartość cyfrową, która została przedstawiona w poniższej tabeli. Ma to bardzo ważne znaczenie w takich sytuacjach, jak choćby poszukiwanie odpowiedniego partnera na resztę naszego życia.

 

 

Korzystając z poniższej tabeli, przeliczcie swoje nazwisko na odpowiednią liczbę, a następnie dodajcie do siebie poszczególne cyfry wyniku. Otrzymana cyfra to wasza numerologiczna wibracja, której znaczenie znajdziecie na kolejnych stronach tego wpisu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów liczb…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik