w

14-latka była przekonana, że jedzie na randkę z kolegą. Jej ciało znaleziono w opuszczonym domu.

Rodzina Any Kriegel przeżyła wielką tragedię. 14-letnia dziewczyna została brutalnie torturowana i zamordowana. Jej bliscy przez rok starali się, aby sprawcy zostali uwięzieni.

Wreszcie doczekali się sprawiedliwości, a sprawcy tragedii usłyszeli werdykt. Kilka miesięcy temu ciało dziewczynki zostało znalezione w opuszczonym domu w hrabstwie Dublin. Ciało 14-latki pokrywały głównie rany na szyi i głowie. Śledczy odkryli, że nastolatka została wykorzystana i zamordowana trzy dni temu. Policjant znalazł przypalony kij obok ciała z gwoździem i duży blok cementu którym uderzano ofiarę. Aż trudno uwierzyć, że rówieśnicy dziewczyny popełnili tak okrutne zbrodnie. Ana znała ich dobrze ze szkoły, a nawet zakochała się w jednym.

nastolatka

Kiedyś zabrali ją do opuszczonego domu, który był słabością oprawców. Dziewczyna myślała, że idzie na randkę. Podczas sześciotygodniowego procesu 15-latek nie potrafił wyjaśnić, dlaczego popełnił tak straszną zbrodnię. W sądzie obwiniali się wzajemnie. Po 15 godzinach narady chłopiec został skazany za morderstwo, a jeden z chłopców będzie odpowiedzialny za wykorzystywanie. Obecnie przebywają w areszcie i pozostaną tam przez kilka następnych miesięcy. Następnie sąd w Dublinie wyda wyrok.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik