w

Adoptowała psa ze schroniska. Na wizycie u weterynarza dowiedziała się o szokującym fakcie!

Nicole była jedynaczką i często była samotna, więc bardzo chciała mieć psa. Jej największe marzenie spełniło się, gdy babcia podarowała jej psa, którego nazwała Chloe, na 10. urodziny.

Szczeniak był zawsze z dziewczyną i nigdy nie opuszczał jej kroku. Można powiedzieć, że były niezniszczalne – dopóki ojciec Nicole nie dostał nowej pracy, a cała rodzina musiała się przeprowadzić.

pies1

Niestety Chloe musiała trafić do schroniska, ponieważ w nowym mieszkaniu nie wolno było trzymać zwierząt. Dziewczyna z trudem rozstała się z przyjaciółką i miała nadzieję, że znajdzie nowy dom. Minęło wiele lat, Nicole wyszła za mąż i urodziła dziecko, ale wciąż pamiętała swojego przyjaciela.

pies2

W ramach rekompensaty postanowiła adoptować psa ze schroniska. Przypadkiem znalazła w schronisku suczkę, która była identyczna z jej dawną towarzyszką i bez wahania ją adoptowała. Podczas wizyty u weterynarza sprawdził chip suki, który pokazał … to Chloe!

pies3

Nicole poczuła się, jakby wygrała los na loterii i znów spotykała się ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa, chociaż była pewna, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Dziś kobieta ma nadzieję, że będą mogły się długo bawić.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik