w

16-latek próbował założyć pierwszy raz w życiu prezerwatywę. Chwilę później zorientował się, że zrobił błąd.

Pierwszy stosunek może być dla niektórych nieco podchwytliwym tematem. Dla większości z nas być może nie był to najprzyjemniejszy moment w życiu, jednak stanowił on pewien kamień milowy. Ta historia opowiada dokładnie o tym, jednak jej zakończenie rozbawia do łez.

Pewien 16-latek miał przeżyć swój pierwszy raz, dlatego udał się do apteki by kupić prezerwatywy. Nastolatek czekał przed budynkiem, aż opuszczą go wszyscy klienci, ponieważ jego ojciec był znanym w całym mieście kierowcą autobusu i 16-latka znał prawie każdy, dlatego czuł się zawstydzony przez to co miał kupić. Gdy wszedł do apteki, powitała go piękna kasjerka, która była nieco starsza od niego.

wpadka

Nastolatek zniżonym głosem powiedział, że chciał kupić prezerwatywy. Kasjerka widząc, że młody klient mocno się denerwuje, podając mu opakowanie spytała, czy wie jak z tego korzystać. Kiedy 16-latek odparł, że to jego pierwszy raz, kasjerka pokazała na kciuku jak się ją zakłada. Po chwili postanowiła zaprosić go na zaplecze, gdzie chciała odbyć z nim stosunek. Gdy było już po wszystkim, zapytała go, czy aby na pewno założył prezerwatywę, natomiast 16-latek w ramach odpowiedzi uniósł kciuk z założonym kondomem w górę.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik