w

21-latka i 74-latek są parą. Chcą udowodnić swoją miłość, kochając się przed kamerami.

Kiedy dwoje ludzi jest zakochanych, czy wiek ma znaczenie i czy jest to granica? Mimo to ta para łamie wszelkie stereotypy.

21-letnia MIlijana Bogdanovic jest narzeczoną 74-letniego Milojko Bozicia, który mieszka w małej wiosce Pilatovici na zachodniej Syberii. Para zdecydowała się wziąć udział w programie „Parovi” w Belgradzie. Para ogłosiła, że codziennie uprawiają seks i nie zaprzestaną stosunków w programie.

kochaja1

Oboje są bardzo zainteresowani wychowaniem rodziny i doskonale wiedzą, że czas nie jest dla nich korzystny. Bohaterka programu przyznała również, że musi dbać o zdrowie 74-latka, ponieważ ma problemy z sercem, ale nadal prowadzi bardzo udane i aktywne życie intymne. Dodaje, że mimo podeszłego wieku jej partner czuje się bardzo dobrze i nie musi stosować niebieskich tabletek.

kochaja2

Mężczyzna ma troje dzieci w wieku 30, 35 i 40 lat z pierwszego małżeństwa oraz dwoje wnuków w wieku 11 i 13 lat. Nie przeszkadza to jednak miłości, która połączyła tę parę. Świadczy o tym fakt, że oboje planują wziąć ślub za kilka miesięcy. Jednak ślub kościelny nie wchodzi w grę, ponieważ kościół nie chce zatwierdzać małżeństw między osobami o różnicy wieku większej niż 15 lat.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik