w

25-latek wykorzystał kilkudniowe niemowlę. Współwięźniowie wymierzyli mu własną, brutalniejszą karę.

Przestępcy, którzy popełnili tak przerażające przestępstwo jakim jest wykorzystanie małego dziecka, bardzo często muszą być przetrzymywani w osobnych celach, ponieważ ich współwięźniowie nie mają dla nich litości. 25-letniego mężczyzny z Irlandii, który wykorzystał 12-dniowe dziecko nikt jednak nie ochronił.

Karę wymierzył mu natomiast jego współwięzień. Do tych makabrycznych wydarzeń doszło kilka tygodni temu w irlandzkim mieście Annalog. Noworodek wykorzystany przez 25-latka wciąż jest w stanie krytycznym i znajduje się pod opieką lekarzy. Sprawca całego zdarzenia został natomiast zatrzymany i osadzony w więzieniu, gdzie był pod stałą kontrolą strażników.

 

noworodek

 

Personel placówki ukrywał powód zatrzymania 25-latka przed innymi więźniami w obawie przed zemstą, jednak współwięzień skazanego odkrył prawdę i wymierzył mu karę, brutalnie go bijąc. Gdyby nie szybka reakcja strażników, prawdopodobnie doszłoby do morderstwa. Adwokat 25-latka w rozmowie z mediami wyznał, że będzie wnioskował o przeniesienie jego klienta do osobnej celi z uwagi na jego pobicie oraz liczne groźby kierowane w jego kierunku.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik