w

25-latka urodziła siedmioraczki naturalną drogą. To pierwszy przypadek w historii!

Przyjście na świat dziecka to jeden z najważniejszych momentów w życiu kobiety. Moment ten na zawsze zmienia także jej życie. Wychowywanie dziecka stanowi bowiem bardzo duże wyzwanie i wymaga wiele poświęcenia.

Opieka nad jednym maluchem nijak ma się jednak do wychowywania bliźniaków lub trojaczków. Ciąża tej 25-latki była jednak znacznie bardziej niezwykła. Kobieta, która oczekiwała na poród w szpitalu we wschodnim Iraku w sposób naturalny urodziła bowiem siedmioraczki.

siedmoiraczki1

Rzecznik lokalnego wydziału zdrowia wydał oświadczenie, że zarówno matka jak i szczęść dziewczynek oraz jeden chłopiec czują się dobrze. W Internecie możemy znaleźć zdjęcia leżących obok siebie maluchów. Fotografie stały się bardzo popularne, a media z całego świata opowiadają historię maluchów.

siomioraczki

Pierwsza tak duża ciąża miała bowiem miejsce ostatni raz w 1997 roku. Dzieci, które przyszły wtedy na świat były także pierwszymi, które przeżyły poród. Nie pozostaje więc nic innego, jak pogratulować 25-letniem mamie tak niesamowitej ciąży.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik