w

Czy jesteś gotów na intelektualne wyzwanie? Przekonaj się, odpowiadając na te pytania!

Czy uważasz, że dysponujesz wszechstronną wiedzą i znasz praktycznie wszystko? A może po prostu chcesz przetestować swoją wiedzę w ten monotonny dzień? Czy czujesz, że doskonale orientujesz się w czasach lat 90. i okresie PRL-u? Jeśli tak, to nasza dzisiejsza zabawa została stworzona specjalnie z myślą o Tobie! Jesteś gotów, by się przetestować?

Jednak zadanie nie będzie łatwe! Przed Tobą test, składający się z bardzo przebiegłych pytań, mających na celu sprawdzenie Twojej wiedzy na temat końcówki poprzedniego stulecia, które dla wielu oznaczały czas młodości. Dane jednoznacznie wskazują, że pytania nie są łatwe, a 100% poprawnych odpowiedzi osiąga jedynie nieliczna grupa, zaliczająca się do wąskiego grona najlepszych. Czy uda Ci się do nich dołączyć? Przekonajmy się!

 

W okresie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej (PRL), motocykle stanowiły istotny środek transportu, zarówno dla celów prywatnych, jak i zawodowych. Jednym z najpopularniejszych motocykli produkowanych w PRL był Junak, będący polską marką motocyklową. Motocykle Junak były dostępne w różnych modelach, a ich produkcja miała miejsce w Fabryce Motocykli „Junak” w Poznaniu. Innym znanym modelem motocykla PRL był WSK (Wodzickie Zakłady Sprzętu Komunikacyjnego), a szczególnie popularny był model WSK 125.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik