w

Harry nigdy nie zachowywał się idealnie. Przeszłość księcia jest dość wstydliwa!

Książe Harry to dość charakterystyczny członek Brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak wiadomo każdemu, jest przykładnym mężem i ojcem, dzięki czemu niewiele można mu zarzucić, jednak kiedy przyjrzymy się jego przeszłości, okazuje się, że nie był idealny.

Potomek księcia Walii oraz Diany Spencer, niejednokrotnie sprawiał rodzicom problemy, przez co ci wiele razy musieli przepraszać za jego zachowanie. Wybryki mężczyzny przysporzyły mu rzeszę fanów, którzy uwielbiali go za to, że nie zwracał uwagi na dworskie reguły i zachowywał się jak imprezowy człowiek.

ksiaze1

Najbardziej w pamięć wszystkim zapadła pewna impreza z udziałem księcia, która odbyła się w Las Vegas. W jednym z hoteli mężczyzna wraz z gośćmi wziął udział w zawodach w rozbieranego bilarda. Niestety, Harry przegrał turniej, w wyniku czego musiał rozebrać się do naga.

ksiaze2

Niedługo po tym wydarzeniu, do sieci wyciekło zdjęcie nagiego księcia co skompromitowało całą rodzinę brytyjską oraz armię, w której służy. Kiedy incydent ten ujrzał światło dzienne, Harry zabrał głos, chcąc w ten sposób wyjaśnić całą sytuację. W wywiadzie dla mediów powiedział, że był to przykład na to, że czasami sam zachowuje się za bardzo jak żołnierz a nie jak książę.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik