w

Kobieta poślubiła mężczyznę starszego o 55 lat. Teraz starają się o dziecko.

Niesamowita historia miłosna! Para z różnicą wieku 55 lat pobrała się i obecnie próbuje zajść w ciążę. Nie obchodzą ich komentarze innych ludzi. Młoda kobieta po raz pierwszy spotkała Charlesa i jego żonę Kathy w kościele w 2015 roku, kiedy wszyscy uczestniczyli w niedzielnych nabożeństwach w ich rodzinnym mieście Sheridan w stanie Arkansas w Stanach Zjednoczonych.

We wrześniu 2017 roku Kathy nagle zmarła na chorobę płuc. Miała 77 lat. Alexis powiedziała, że ​​widziała, jak Charles stał się smutny i samotny, dlatego zaczęli się spotykać i stali się dobrymi przyjaciółmi. Początkowo Alexis chciał pomóc Charlesowi i umawiała go z kobietami w jego wieku. Jednak nic z tego nie wyszło. Prawie rok po spotkaniu z Charlesem 24-letnia kobieta zaczęła czuć do niego coś więcej niż tylko współczucie.

para1

Nie przeszkadzało jej, że emerytowany dyrektor szkoły był od niej o 55 lat starszy. Alexis nie była pewna, czy starszy mężczyzna czuł to samo. W końcu jednak rozmowa zeszła na ten temat i zaczęli się spotykać na poważnie. Charles miał wielką pasję do swojej wybranki i po dwóch miesiącach para wzięła ślub! Teraz starają się mieć dziecko. Ślub odbył się kilka miesięcy temu, a obecnie para mieszka w Sheridan w Arkansas. Dostali wiele komentarzy na temat różnicy wieku, ale ich to nie obchodzi.

para2

Alexis nieraz musiała tłumaczyć, że Charles był jej mężem, a nie dziadkiem. 80-letni mężczyzna i jego 25-letnia żona są obecnie pod opieką lekarzy, którzy chcą pomóc w problemach z płodnością mężczyzny. Para bardzo chciałaby mieć potomka. Charles ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa, w wieku 48 i 54 lat. Ciekawe, jak zareagowali na nowego małżonka ojca?

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik