w

Na swoim weselu odkryła prawdę o swoich gościach. „Nigdy nie spotkało mnie takie chamstwo…”

Od czasu do czasu w Internecie pojawiają się różne historie z życia ludzi. Ta kobieta postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami ze ślubu. Uroczystość odbyła się kilka miesięcy temu, lecz jak sama mówi, nie były to miłe i radosne chwile.

Jak opowiada, kobieta była przekonana, że nic nie może zepsuć jej oraz jej partnerowi tego dnia, jednak prawda okazała się być nieco inna. Wszystko bowiem dotyczyło prezentu, który otrzymali od jednego z gości. Panna młoda przyznaje, że niejednokrotnie na weselach widziała, jakie prezenty dostaje para młoda, jednak to co otrzymała ona wraz z mężem sprawiło, że zaniemówiła.

 

koperty1

 

Podczas przyjęcia, wszyscy dobrze traktowali pannę młodą i życzyli jej szczęśliwego życia, lecz następnego dnia, kobieta stwierdziła, że niektórym z nich zupełnie brakowało kultury i szacunku. Wśród prezentów znajdowały się bowiem koperty, z których część była pusta lub wypełniona pociętymi gazetami. Kobieta chcąc uniknąć negatywnych komentarzy, dodała, że zdaje sobie sprawę z tego, że ktoś mógł nie mieć pieniędzy, jednak mógł jej o tym powiedzieć zamiast robić coś takiego. Panna młoda uważa bowiem, że takie zachowanie to cios poniżej pasa i nie wyobraża sobie, by sama zachowała się w taki sam sposób wobec kogokolwiek.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik