w

Na te pytania powinno się udzielać odpowiedzi bez namysłu. Dacie radę?

Jeśli macie więcej niż 40 lat, te pytania nie powinny zrobić na was żadnego wrażenia! Sprawdźcie, ile pamiętacie z tamtych czasów!

Czego nie mogło zabraknąć w słodkim Domku Baby Jagi?

17 lutego 1980 roku Polacy zdobyli Mount Everest. Wyczynu tego dokonali:

Test wiedzy poprzedniego stulecia - 1

 

Quizy wiedzy powszechnej to świetna forma rozrywki i nauki, która pozwala na sprawdzenie swojej wiedzy z różnych dziedzin i poszerzenie jej o nowe informacje. Mogą one dotyczyć bardzo różnorodnych tematów, a ich organizacja jest łatwa i dostępna dla każdego. Dzięki temu uczestnictwo w quizach wiedzy powszechnej może przynieść wiele korzyści.

W tym quizie nieliczni mają komplet punktów!

Tym razem przychodzimy do was z naprawdę ciekawym quizem wiedzy ogólnej. Taka tematyka quizu posiada wiele plusów, a największy z nich jest fakt, że dotyczy ona dużo różnych płaszczyzn, jak choćby urbanistyka, historia czy sport. Rozwiązując ten quiz nie tylko odświeżysz wiedzę o najważniejszych postaciach czy pozycjach, ale ponadto rozszerzysz swoją wiedzę na temat kluczowych tematów. Wszystko zostało zaprezentowane w bardzo dogodnej formie i nie powinno zabrać Wam więcej niż parę chwil. Jesteście gotowi skontrolować swoją wiedzę? Zapraszamy do zabawy!

I jak poszedł test? Pytania były banalne, czy może tym razem brakowało Wam informacji w jakimś temacie? Zachęcamy do pochwalenia się wynikiem!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik