w

Nagrała pijaną kobietę z trójką dzieci. Kobieta dzień wcześniej odebrała zasiłek i 500+.

500 plus budzi nie małe kontrowersje. Jedni pochwalają ten pomysł, natomiast inni twierdzą, że pieniądze przekazane przez państwo przeznaczane są na rozwój patologii.

Często słyszymy o przypadkach, w których rodzice przeznaczają otrzymane świadczenia na własne potrzeby, wakacje lub, co gorsza, alkohol. Oczywiście, najbardziej cierpią na tym dzieci, które często są brudne, nie mają w co się ubrać, a czasem nawet nie mają co jeść.

 

menelka1

 

Niedawno światło dzienne ujrzało nagranie, na którym widzimy siedzącą na podłodze pijaną matkę trójki dzieci. Według relacji świadków zdarzenia, kobieta kilka dni wcześniej odebrała świadczenie 500 plus. W pewnym momencie obcy mężczyzna mówi dziecku, aby podeszło do matki, przez co ludzie mogli zobaczyć, czyim jest synem.

 

menelka2

 

Po chwili kamera pokazuje, jak chłopcy śmieją się z kobiety. Co na to wszystko mama? Była tak pijana, że ​​miała trudności z wypowiedzeniem choćby jednego słowa, a gdy jej się to udało, słyszymy dużo wulgaryzmów. Poniżej znajduje się nagranie z całego zajścia. Oglądając je trzeba pamiętać, że to materiał nie dla osób wrażliwych.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik