w

Najbardziej przerażająca sesja ciążowa. Niektóre zdjęcia są wręcz brutalne!

Todd i Nicole, para z pasją do science fiction, postanowili uczcić ubiegłoroczne Halloween w niezwykły sposób, wykorzystując fakt, że Nicole spodziewała się dziecka. Ich innowacyjny pomysł wywołał jednak spore poruszenie wśród opinii publicznej.

Sesja fotograficzna rozpoczęła się dość standardowo, jak typowa sesja ciążowa, jednak szybko nabrała nietypowego obrotu.

sesja1

Na kolejnych zdjęciach można zobaczyć, jak Nicole dramatycznie upada na ziemię, a z jej brzucha wyłania się… obcy! Na ostatnich fotografiach para trzyma to „coś” jak własne dziecko, używając smoczka i karmiąc je butelką.

Oczywiście, nie będziemy prezentować tutaj tych najbardziej kontrowersyjnych scen, które wywołały największe emocje, ale czy rzeczywiście jest powód do krytyki tej pary?

sesja2

Warto zastanowić się, czy taka sesja fotograficzna to przesada, czy może wyraz świetnego poczucia humoru i dystansu do siebie i otaczającego świata? Każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale trzeba przyznać, że pomysłowość Todda i Nicole nie pozostawia wątpliwości co do ich kreatywności i odwagi w wyrażaniu siebie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik