w

Nastoletnia matka przywiązała swoje dziecko do łóżka. Dziewczynka nie przeżyła…

Karanie dzieci to temat wywołujący wiele kontrowersji. Dzieli on ludzi na zwolenników tego sposobu wychowywania dzieci oraz tych, którzy unikają karania najmłodszych. Niestety, mała Ellie-May Minshuill-Coyle nigdy nie doświadczyła miłości od swojej 19-letniej matki oraz jej partnera.

Reece Hitchcott przywiązała 1,5 roczną dziewczynkę do łóżka, chcąc w ten sposób nauczyć ją tego, że w nocy ma spać. Co więcej, wraz z partnerem, z materaca, prześcieradeł oraz koca stworzyła klatkę, w której niestety dziewczynka się udusiła.

matka1

Kobieta niestety nie widziała nic złego w swoim działaniu i myślała, że w ten sposób nauczy dziewczynki pewnej rutyny. 19-latka nie była jednak dobrą matką. W dniu śmierci jej córki, napisała do swojego znajomego wiadomość o tym, że dziecko ją denerwuje oraz płacze od kilku godzin, jednak jej nie chce się iść sprawdzić, co się stało.

matka2

Śmierć Ellie odkrył jej dziadek, który następnego dnia przyszedł do domu jej matki, by sprawdzić co słychać u wnuczki. Wtedy też spostrzegł, że dziewczynka nie oddycha. Gdy na miejsce wezwano pogotowie, ratownicy mogli jedynie stwierdzić zgon dziecka. Jako oficjalną przyczynę jej śmierci podano przegrzanie organizmu.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik