w

Nawet geniusz będzie miał problem by odpowiedzieć na te pytania! A czy Ty dasz radę?

Często może wydawać się, że doskonale znamy historię, geografię czy też kulturę i tradycje. Czasem jednak bywa, że zapominamy odpowiedzi na jakieś konkretne pytania z danego tematu, choć jesteśmy w stu procentach przekonani, ze znamy poprawną odpowiedź. Dlatego aby sprawdzić waszą wiedzę powstał ten quiz!

Przygotowaliśmy dla was pytania, które pomogą wam sprawdzić waszą wiedzę i znajomość otaczającego nas wszystkich świata. Musimy być jednak wobec was fair i ostrzegamy – pytania są niezwykle podchwytliwe, a wielu z was może dać się wprowadzić w błąd, przez co tylko mała grupa uczestników naszej zabawy uzyska dobry wynik. Mimo to i tak warto poświęcić odrobinę czasu i spróbować swoich sił, choćby dlatego by przekonać się, jaki poziom wiedzy o otaczającym nas świecie posiadacie. Jesteście więc gotowi, by to sprawdzić? W takim razie zaczynamy!

 

 

Z jakim kontynentem kojarzy się zwierzę ze zdjęcia?
Następne pytanie

 

Podpowiedź: W tym miejscu znajdziecie krótkie podpowiedzi, które przygotowaliśmy dla was dla niektórych, najtrudniejszych pytań. Nie są to jednak bezpośrednie podpowiedzi, a mają jedynie formę małego naprowadzenia na kontekst danego pytania, co znacznie powinno ułatwić wam zadanie!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik