w

Ojczym w napadzie szału katował małego chłopca. 3-latek zmarł w męczarniach.

Chłopiec miał 3,5 roku, kiedy matka zabrała go do szpitala. Kiedy lekarze zobaczyli dziecko, natychmiast rozpoczęli akcję ratunkową. Niestety, mimo wszelkich prób, mały chłopiec nie wykazywał oznak życia.

Wszystko wskazywało na to, że nie żył od kilkudziesięciu minut, a przyczyna śmierci przyprawiała o dreszcze. Ten koszmar zaczął się kilka lat temu, kiedy matka chłopca wprowadziła się do nowego mężczyzny. Początkowo para rozwinęła szczęśliwy związek, ale po kilku miesiącach wszystko się zmieniło. W tym momencie współlokator po raz pierwszy podniósł rękę do syna swojego partnera, który potem nawet nie odpowiedział.

chlopiec

Taka sytuacja zdarzała się wiele razy. Niemal każdego dnia ojczym uderzał pięściami w genitalia chłopca. Pewnego dnia maluch położył się do łóżka i przestał wydawać dźwięki. Wtedy jego matka poczuła, że ​​coś jest nie tak i zabrała go do szpitala. Kiedy lekarze zobaczyli chłopca, było już za późno, aby go uratować, ponieważ dawno nie żył. Sekcja zwłok ujawniła okrutną prawdę.

chlopiec1

3-latek zmarł z powodu licznych urazów, w tym opuchlizny i krwiaka mózgu oraz krwawienia wewnętrznego. Współlokatorka matki dziecka została oskarżona o najwyższe okrucieństwo morderstwa i skazana na dożywocie. Matka dziecka nie była pozbawiona wad. Sąd skazał ją na 15 lat więzienia za brak odpowiedzi i brak pomocy.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik