w

Oto 10 najdziwniejszych kobiet na całym świecie. To trzeba po prostu zobaczyć!

Księga Rekordów Guinnessa to wyjątkowa lista ludzi z całego świata, którzy pobili najbardziej nietypowe, a często nawet niedorzeczne rekordy.

Poza takimi, dotyczącymi normalnych dyscyplin i życia codziennego, zapisane zostały w niej także osoby, które postanowiły w dość mocny sposób modyfikować swoje ciało, poddając je wielokrotnym zabiegom upiększającym.

I choć wiele z tych rekordów może wydawać się czym rewelacyjnymi, to z pewnością poniższe rekordzistki nie są raczej obiektami zazdrości dla wszystkich osób.

Okazuje się ze takich kobiet jest całkiem sporo, i coraz częściej znajdują się inne panie, które swoimi poczynaniami chcą naśladować, a nawet przebić swoje pierwowzory.

Zebraliśmy dla was listę 10 najbardziej dziwnych i nietypowych kobiet z całego świata, które z pewnością mogą znaleźć się w Księdze Rekordów Guinnessa ze względu na swoje nietypowe ciało.

Dla nich nie ma bowiem niczego w tym dziwnego, nawet jeśli przez innych zostałyby nazwane kosmitkami bądź dziwolągami!

 

Beshine – 32-letnia Niemka, która obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jej wypełnione silikonem piersi mają rozmiar 202ZZZ, dzięki czemu jest ona uważana za posiadaczkę największego biustu na całym świecie.

Co ciekawe kobieta na swoim blogu wielokrotnie podkreśla, ze jej biust cały czas rośnie, a sama kobieta już planuje kolejne zabiegi mające na celu powiększenie jej piersi.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do kolejnego zdjęcia!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik