w

Po śmierci swojego właściciela pies każdego dnia ucieka z domu. Pewnego dnia syn mężczyzny go śledzi i odkrywa prawdę.

Kiedy zwierzę umiera, po jego utracie normalne jest odczuwanie wielkiego smutku. Działa to również w drugą stronę, jeśli zwierzę straci właściciela.

Cesur stracił właściciela kilka miesięcy temu po tym, jak przez dwa lata był lojalnym towarzyszem. Wierny pies był zdruzgotany po śmierci męża. Kiedy jego ciało zostało przyniesione ze szpitala, jego towarzysz usiadł z nim i odmówił ruchu. Cesur prowadził nawet procesje na pogrzebie.

 

pies1

 

Podczas ceremonii siedział przy trumnie z pochyloną głową przez całą ceremonię. Od momentu pogrzebu zwierzak mieszkał z synem zmarłej, ale było jasne, że pies wciąż tęskni za poprzednim właścicielem. Po kilku tygodniach syn zmarłego stwierdził, że pies codziennie uciekał z domu, gdy był w pracy.

 

pies2

 

Pewnego dnia postanowił wziąć wolne i podążać za nim, aby zobaczyć, dokąd idzie. Okazało się, że Cesur codziennie spieszył na cmentarz, aby odwiedzić grób właściciela. Można było nawet zauważyć jego starożytne ślady prowadzące do grobu. Chociaż nikt nie wie, kiedy Cesur pożegna się z bólem swojej straty, jego nowy właściciel będzie się nim nadal opiekował.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik