w ,

Polska święta wiedziała, jak będzie wyglądał koniec świata? Ma go poprzedzić widok krzyża na niebie.

Zwolennicy teorii spiskowych mają się obecnie lepiej niż kiedykolwiek. Szczególnie te osoby, które wierzą w szybki koniec świata. Wszystko dlatego, że wielu jasnowidzów uważa, że koniec świata nadejdzie w najbliższych latach.

Do grona tych  wróżbitów, którzy przepowiadają koniec świata należą zarówno ci współcześni jak i ci żyjący dawniej. Według niektórych osób, do tego grona dołączyła również święta Faustyna. Polska zakonnica, w ciągu swoje życia doświadczyła licznych objawień, które spisała w książce. Znajdziemy w niej między innymi dokładnie spisane wypowiedzi Jezusa, które kierował do świętej.

swieta

Według tych zdań, zanim nadejdzie koniec świata, na niebie ukaże się znak krzyża. Dla osób niewierzących słowa te mogą być kompletną bzdurą, jednak według pewnych doniesień, cytat ten ma pewne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Okazuje się bowiem, że w przestrzeni kosmicznej znajduje się asteroida, która zmieniła swój kształt z kulistego na podłużny. Niektóre osoby, które przepowiadają koniec świata twierdzą, że teraz na asteroidzie formują się ramiona.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik