w

Postanowiły ustawić pułapkę na rowerzystów. Poważnie ranna została 6-letnia dziewczynka.

Na pomorzu, dwie młode rowerzystki postanowiły, ich zdaniem trochę się zabawić. W tym celu naciągnęły linę między dwoma słupkami, aby zatrzymać przejeżdżających rowerzystów.

Wśród nich była 6-latka. Dziewczyna została złapana na naprężoną linę i ciężko ranna w szyję. Jak twierdzi ojciec rannej, zgłosił sprawę do Straży Miejskiej, jednak ta zignorowała zgłoszenie. Sprawą zajęła się dopiero policja, która wysłała na miejsce patrol.

pulapka1

Administratorzy pewnego portalu Internetowego wzięli sprawy w swoje ręce i nie czekali na interwencję straży miejskiej, sami ściągnęli linę i spojrzeli na miejsce, w którym 6-latka została ranna. Uważali, że w ten sposób udałoby się namierzyć ludzi, którzy zamontowali niebezpieczną pułapkę i mieli rację. Następnego dnia dwie młode dziewczyny ponownie przywiązały linę, ale tym razem nie uszło im to na sucho.

pulapka2

Całe wydarzenie zostało nagrane. Dlaczego ścigały innych rowerzystów? Nadal trudno odpowiedzieć na to pytanie. Policja została poinformowana o zdarzeniu i zatrzymała już sprawców. Jeden z nich był dorosły. Oboje udali się na komisariat policji, gdzie zostali przesłuchani, a następnie odebrani przez rodziców.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik