w

Twoja numerologiczna liczba określa twoją Drogę Życia. Sprawdź jak wpływa na Ciebie!

Jak doskonale wiadomo, w naszym świecie istnieje wiele przeróżnych sztuk związanych z poznawaniem naszych ukrytych cech charakteru, czy też tego, co dopiero przed nami. Sporo osób wierzy także, że cały świat powstał z cyfr, którym warto zaufać w niektórych kwestiach. Taka właśnie wiara daje podstawę do sztuki, którą zwykle nazywa się numerologią.

Numerologia to nic innego niż wiedza, która swój fundament znajduje w liczbach. Jeśli więc pragniemy poznać cechy osobowości danej osoby, powinniśmy wówczas spojrzeć na cyfry znajdujące się w jego dacie urodzenia. Dzięki takim właśnie zabiegom możliwe jest poznanie misji, z którą zostaliśmy przysłani na znany nam świat. Ustalenie tej Drogi Życia jest niezwykle proste i przypomina określanie naszego znaku zodiaku, choć dostarcza dużo więcej wiadomości, aniżeli znane każdemu z nas horoskopy. Znacznym ułatwieniem będzie znajdująca się poniżej tabela.

 

 

Tabela ta umożliwia bowiem odczytanie naszej liczbowej Drogi Życia zawartej w roku naszych narodzin. Wystarczy więc odszukać rok, w którym przyszliśmy na świat, a następnie odczytać liczbę, która została nam przypisana. Omówienie i opisy poszczególnych liczb znajdziesz na kolejnej stronie.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisu wyników…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik