w

Twoja numerologiczna liczba określa twoją Drogę Życia. Sprawdź, jakie ma to znaczenie!

Jak powszechnie wiadomo, na świecie istnieje wiele różnych sztuk związanych z odczytywaniem naszej ukrytej osobowości czy też odkrywaniem tego, co dopiero przed nami. Wiele osób wierzy jednak, że cały świat zbudowany jest z cyfr, i to dlatego najlepiej zaufać właśnie nim. Daje to podstawę do istnienia czegoś, co ogólnie określa się mianem numerologii.

Numerologia to inaczej wiedza, która swoje oparcie znajduje w liczbach. W przypadku chęci odkrywania ukrytych cech osobowości, czy też przyszłości opiera się ona o cyfry znajdujące się w dacie urodzenia danego człowieka. Dzięki zastosowaniu numerologii jesteśmy w stanie poznać swoją karę oraz misję, z jaką przyszliśmy na ten świat. Obliczenie tak zwanej Drogi Życia jest bardzo podobne do określenia znaku zodiaku i daje wgląd w głębie osobowości człowieka. Jak zatem prawidłowo obliczyć swoją cyfrę?

 

 

Aby to zrobić należy dodać do siebie wszystkie cyfry znajdujące się w dacie naszego urodzenia, a następnie dodać do siebie cyfry wyniku, który otrzymamy. Pamiętać jednak należy, że końcowej redukcji nie podlegają cyfry 11, 22 oraz 33 – to tak zwane liczby mistrzowskie, o których opowiemy w dalszej części artykułu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów liczb…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik