w

Tylko nieliczni zdadzą ten test z wynikiem, o jakim marzy większość. Czy dołączysz do tego grona?

Masz przekonanie, że dysponujesz wszechstronną wiedzą z różnych dziedzin i opanowałeś praktycznie każdy obszar? A może po prostu chcesz sprawdzić, na jakim poziomie stoi Twoja wiedza w ten senny dzień? Czy sądzisz, że świetnie orientujesz się w realiach lat 90. i okresie PRL-u? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Ciebie pewną rozrywkę!

Czy jesteś gotowy, aby zmierzyć się z wyzwaniem? Jednak ostrzegamy, to zadanie nie będzie łatwe! Przed Tobą test, złożony z niezwykle podchwytliwych pytań, mający na celu sprawdzenie Twojej wiedzy na temat końcówki poprzedniego stulecia, który dla wielu oznaczał okres młodości. Dane jednoznacznie wskazują, że pytania są wymagające, a 100% poprawnych odpowiedzi osiąga jedynie nieliczna grupa, zaliczająca się do wąskiego grona najlepszych. Czy i Ty do nich należysz? Przekonajmy się razem!

 

Lata 90. to okres, w którym polska scena aktorska rozkwitała, a wielu artystów zdobywało uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Kilku wybitnych aktorów z tego okresu pozostawiło trwały ślad w historii polskiego kina. Bogusław Linda to jedna z czołowych postaci aktorskich lat 90. Jego role, takie jak w filmie „Cicha noc” czy „Psy”, przyniosły mu uznanie krytyków i publiczności, uczyniły go jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów tamtego okresu.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik