w

Im więcej masz lat, tym na więcej pytań dasz radę odpowiedzieć! Sprawdź swoją wiedzę!

Różnego rodzaju quizy to świetna forma zabawy, która oprócz sporej dawki rozrywki, pozwala nam także na powspominanie dawnych czasów. Szczególnie nostalgiczne potrafią być quizy dotyczące czasów naszej młodości, gdyż mogą przypominać nam nasze najlepsze lata, a przy okazji sprawdzają, ile z tamtego okresu naszego życia nadal pamiętamy.

Tylko osoby urodzone w PRL-u poradzą sobie z tymi pytaniami!

Dziś przychodzimy do was z quizem wiedzy o okresie PRL-u oraz latach 90. Mamy nadzieję, że dzisiejsza zabawa pozwoli wam na przywołanie odrobiny wspomnień z tamtych lat, a także pozwoli wam sprawdzić, ile do dzisiaj pamiętacie z tamtego czasu, który tak wielu z nas wspomina z niemałym wzruszeniem. Przygotowane przez nas pytania dotyczą wielu dziedzin ówczesnego życia, więc przygotujcie się na niemałe wyzwanie! Liczymy jednak, że poradzicie sobie z nimi bez żadnego problemu w mgnieniu oka! Życzymy wszystkim powodzenia!

         

I jak wam poszło? Pytania były proste, czy może jednak brakowało Wam wiedzy w jakimś temacie? Zachęcamy do pochwalenia się swoim wynikiem w komentarzu oraz udostępnienia tego quizu dla swoich znajomych – niech oni także sprawdzą swoją wiedzę na temat naszej wspaniałej historii!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik