w

Kiedy dostanie pierwszą miesiączkę, będzie musiała zostać wydana za mąż. Mężczyzna zapłaci za nią 50 owiec.

Każdy rodzic wszystko by jego dziecku żyło się jak najlepiej. Oto stara się również Arafat który jest ojcem 7-letniej dziewczynki. Dziecko kiedy tylko dostanie pierwszego okresu będzie musiało wyjść za mąż natomiast pan młody będzie musiał zapłacić za nią 50 owiec.

Historia mężczyzny oraz jego córki pokazuje jak bardzo silna jest rodzicielska miłość. Ojciec 7-latki nieustannie szuka wyjścia z tej trudnej sytuacji. Kilka miesięcy temu rosyjski reżyser Ivan Wdowin nagrywał film  nie opony na granicy Palestyny z Izraelem a ich przewodnikiem był właśnie Arafat.

wydanie1

Właśnie wtedy nimi narodziła się nić porozumienia. Mężczyzna opowiedział reżyserowi swoją historię to że będzie musiał wydać ją za mąż w tak młodym wieku. Pewnego dnia zdesperowany ojciec poprosił Ivana, by ten zabrał jego córkę do Rosji i zapewnił jej edukację. Swoją prośbę natomiast argumentował silną miłością do córki.

wydanie2

Reżyser niestety musiał odmówić jednak wpadł na inny pomysł dzięki czemu nie pozostawił tej rodziny bez pomocy.  Zaproponował bowiem, że nakręci o nich film dokumentalny dzięki czemu o wszystkim dowie się cały świat. Zdaniem Ivana przede wszystkim chodzi w tym o to by nagłośnić sytuację w jakiej znajduje się 7-latka oraz jej rówieśniczki.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik