w

Kobieta wzięła ślub z Pakistańczykiem, który w domu urządził prawdziwe piekło. ”W ich łóżku sypiał z kochankami”

Wszyscy doskonale wiedzą, że miłość potrafi być ślepa. Przekonała się o tym ta kobieta. Lubiła ona mężczyzn, którzy wiedzą jak zaimponować kobiecie.

Będąc tuż po studiach poznała Mazina, dzięki któremu jej serce zabiło nieco szybciej. Według opowiadań kobiety, nie zachowywał się on jak każdy Polak. Nie rzucał wobec niej wulgarnych i dwuznacznych tekstów i był onieśmielony jej urodą. Polka była oczarowana jego osobą i tym, jak dobrze zna polski język. 25-latak szybko zakochała się w mężczyźnie i zaczęła planować z nim wspólne życie. Jej matka nie była jednak zadowolona z faktu, że córka spotyka się z partnerem o odmiennej kulturze. Nie byłą wrogo nastawiona wobec 29-letniego Mazina, lecz uważała, że jest to zbyt duża różnica kulturowa.

zona

25-latka zignorowała jednak obawy matki i kilka miesięcy później wzięła ślub z Pakistańczykiem, po czym poleciała do jego rodzinnego kraju. Wtedy rozpoczęło się jej piekło. Początkowo, kobieta miała zostać tam jedynie na dwa tygodnie, jednak została tam 8 lat. Podczas posiłków, 25-latka nie otrzymywała normalnego jedzenia tylko resztki, które zostały na stole. Dodatkowo, mąż regularnie ją bił i wykorzystywał seksualnie. To jednak nie było wszystko, bowiem mężczyzna przyprowadzał do domu kochanki i kazał żonie robić dla nich jedzenie. Na szczęście, kobiecie udało się uciec wraz z dziećmi do Polski, gdzie nareszcie poczuła się bezpiecznie. Nie zdradziła jednak kto jej pomógł ani jak wyglądała ucieczka.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik