w

Prześladowane dziecko nie mogło powiedzieć rodzicom o tym, co robi opiekunka. Pomógł mu pies.

Psy są niezwykłymi stworzeniami, które potrafią nawiązać niesamowitą więź z ludźmi i innymi zwierzętami. Są bardzo lojalne i przyjacielskie, co sprawia, że często określa się je jako najlepszych przyjaciół człowieka.

Gdy Benjamin i Hope Jordan zatrudnili nianię do opieki nad swoim synem, ich pies Killian od razu wiedział, że coś jest nie tak. Kiedy tylko kobieta zbliżała się do niego, natychmiast zaczynał warczeć.

pie1

Młoda para niedawno przeprowadziła się do Charleston w Karolinie Południowej i potrzebowali opiekunki, która zajęłaby się ich synem, Finnem. Na początku wydawało im się, że znaleźli odpowiednią osobę, jednak po kilku miesiącach rodzice zaczęli zauważać, że ich pies zachowuje się dziwnie.

pies

Podejrzenia Hope narastały i para postanowiła nagrać to, co działo się w domu, gdy ich nie było. Ukryli telefon pod kanapą, aby nagrać to, co działo się pod ich nieobecność. Po odtworzeniu nagrania, para dowiedziała się, że opiekunka znęcała się nad ich synem, dlatego natychmiast zgłosili to na policję.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik