w

Mąż wykorzystywał chwilę, gdy jego żona głęboko spała. Nagrał swoje dziwne fantazje…

Do tej szokującej sytuacji doszło pewien czas temu w Wielkiej Brytanii, gdzie przypadkowo kobieta odkryła inne oblicze swojego męża. Przez kilka miesięcy, była ona nieświadomie wykorzystywana i nagrywana.

Wszystko wyszło na jaw, kiedy mężczyzna zapomniał swojego telefonu, a jego żona postanowiła przejrzeć ich wspólną galerię zdjęć. W pewnej chwili zauważyła intrygującą ikonkę, którą postanowiła sprawdzić. Gdy w nią kliknęła, jej oczom ukazały się nagrania, które dosłownie zmroziły jej krew w żyłach. Na nagraniach z przerażeniem zobaczyła siebie śpiącą w łóżku oraz jej męża, który spełnia swoje skryte fantazje seksualne. Po każdym akcie, mężczyzna wszystko dokładnie wycierał, nim kobieta zdążyła się obudzić.

fantazje

To nie były jednak wszystkie nagrania, jednak reszta zawartości nie została ujawniona. Kiedy kobieta doszła do siebie, natychmiast zadzwoniła do męża żądając wyjaśnień. Dodatkowo, poinformowała go o tym, że zamierza zgłosić całą sprawę na policję. Mężczyzna przerażony groźbami żony, ubiegł ją i po pracy natychmiast udał się na najbliższy komisariat i o wszystkim opowiedział policjantom. Kobieta podczas zeznań przyznała, że bierze silne leki nasenne z powodów problemów ze snem i możliwe, że partner dodawał jej większe dawki więc miała bardzo silny sen. Mężczyzna przyznał się do winy, a cała sprawa zakończyła się skazaniem go na 9 lat więzienia

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik