w

Najlepsze dowcipy o małym Jasiu. Jasiu zawiadowca!

Dzieci mają ogromną wyobraźnię, i jest to szczególnie widoczne, gdy zostają same ze swoimi zabawkami i muszą znaleźć sobie rozrywkę.

Czasami jednak ich wyobraźnia bierze górę, co może stresować niektórych dorosłych. Tak też było w przypadku małego Jasia, bohatera tej historii.

Jasiu zawiadowca

Chłopiec dostał na urodziny zestaw kolejki i postanowił go rozłożyć w swoim pokoju. Bawiąc się i udając konduktora, bardzo rozdrażnił swojego ojca.

Podczas gdy chłopiec bawił się w swoim pokoju, ojciec oglądał telewizję w salonie. Nagle z pokoju chłopca zaczęły dobiegać głośne krzyki i wulgaryzmy.

Zbulwersowany słowami swojego syna, mężczyzna poszedł go upomnieć, że jeśli jeszcze raz usłyszy brzydkie słowo w ciągu godziny, to chłopiec dostanie szlaban. Mały chłopiec nie wypowiedział ani jednego słowa przez całą godzinę.

 

 

Kolejny dowcip…

 

Ojciec był trochę zaskoczony takim zachowaniem dziecka, ale sądził, że chłopiec zrozumiał swój błąd i przestał przeklinać. Jednak nie spodziewał się, co stanie się po upływie godziny. Po godzinie ciszy z pokoju chłopca znowu zaczęły dobiegać głośne wulgaryzmy. Ojciec postanowił przysłuchać się tym słowom wykrzykiwanym przez swojego syna i usłyszał, że jako konduktor, Jasiu twierdzi, że pociąg ma opóźnienie z powodu swojego ojca!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik